Standen en programma amateurvoetbal Regio Parkstad, 16 oktober 2016

Foto: CC0 Public Domain

Standen en programma amateurvoetbal Regio Parkstad 16 oktober 2016:

Hoofdklasse B    
Stand:
1. Gemert 8 16
2. Vlissingen 8 16
3. Blauw Geel’38/JUMBO 7 15
4. Quick 8 15
5. RKSV Nuenen 8 15
6. Gestel 7 15
7. Halsteren 8 14
8. IFC 8 13
9. DHC 8 11
10. DESO/Van Der Horst 7 10
11. EHC/Heuts 8 7
12. Chevremont 8 7
13. OSS’20 8 6
14. RKAVV 8 6
15. DOSKO 7 3
16. Groene Ster 8 3
   
Programma 16 oktober 2016
OSS`20  –  Chèvremont
EHC  –  Groene Ster

 

Eerste klasse D    
Stand:
1. V.V. Schaesberg 6 12
2. Wittenhorst 6 11
3. Bekkerveld 6 10
4. Rksv Minor 6 10
5. svMeerssen 6 10
6. ZSV 6 9
7. sv Venray 6 9
8. Deurne 6 8
9. Geldrop 6 8
10. Someren 6 7
11. De Valk 6 7
12. Volharding 6 7
13. Sportclub Susteren 6 6
14. SSS’18 6 2
Programma 16 oktober 2016
SV Meerssen  –  Bekkerveld
vv Schaeberg  –  Deurne
Rksv Minor  –  Volharding

 

Tweede klasse G    
Stand:
1. FC Hoensbroek 6 15
2. Geusselt Sport 6 13
3. GSV’28 6 11
4. Caesar 6 10
5. Laura/Hopel Combinatie 6 10
6. SHH 5 9
7. BSV Limburgia 6 8
8. Sporting Heerlen 6 8
9. UOW ’02 6 7
10. Scharn 6 7
11. De Ster 5 6
12. Eijsden 6 5
13. Heer 6 4
14. RVU 6 1
Programma 16 oktober 2016
De Ster  –  BSV Limburgia
Scharn  –  UOW`02
RVU  –  FC Hoensbroek
SHH  –  LHC
Geusselt Sport  –  Sporting Heerlen
Derde klasse A    
Stand:
1. SVN/BtB Consultancy 6 16
2. Sportclub’25 6 15
3. Heksenberg 6 14
4. vv SCM 6 10
5. Leonidas – W 6 10
6. RKVVM 6 9
7. VV Hellas 6 9
8. Simpelveld 6 9
9. Kerkrade  West 6 8
10. BMR 6 8
11. Langeberg 6 4
12. SVME 6 4
13. Voerendaal 6 4
14. Schimmert 6 0
Programma 16 oktober 2016
Heksenberg  –  vv Hellas
Kerkrade West  –  Leonidas W
RKVVM  –  Langeberg
Schimmert  –  Voerendaal
Simpelveld  –  Sportclub`25
SVN  –  SCM

 

Vierde klasse B    
Stand:
1. De Leeuw 6 18
2. Sylvia 6 11
3. RKHBS 6 11
4. SV Zwart – Wit ’19 6 11
5. Rood Groen LVC 6 11
6. Passart-VKC 6 9
7. Weltania 6 7
8. Kakertse Boys 6 7
9. Haanrade 6 6
10. NEC92 6 6
11. WDZ 6 5
12. Vaesrade 5 4
13. RKTSV 6 4
14. Schinveld 5 2
Programma 16 oktober 2016
Kakertse Boys  –  Schinveld
De Leeuw  –  Rood Groen LVC
RKHBS  –  Passart VKC
RKTSV  –  Haanrade
Sylvia  –  NEC`92
Vaesrade  –  Zwart Wit`19
WDZ  –  Weltania
Vijfde klasse B
Stand:
1. Amstenrade 6 14
2. Abdissenbosch 6 14
3. Eikenderveld 6 13
4. KVC Oranje 6 13
5. sv Brunssum 6 12
6. KCC’13 6 11
7. Jabeek 6 9
8. Havantia 6 7
9. RKSVB 6 6
10. Doenrade 6 6
11. RKUVC 6 5
12. Rimburg 6 2
13. Geulsche Boys 6 1
14. SVA 6 0
Programma 16 oktober 2016
Sv Brunssum  –  Jabeek
Doenrade KVC Oranje
Eikenderveld  –  Amstenrade
KCC`13  –  Abdissenbosch
Rimburg  –  RKSVB
RKUVC  –  Geulsche Boys
SVA  –  Havantia

Informatie onder voorbehoud van typefouten

Reacties