Standen en programma Amateurvoetbal Regio Parkstad – 9 oktober 2016

Foto: CC0 Public Domain

Standen en programma amateurvoetbal Regio Parkstad 9 oktober 2016

Hoofdklasse B
1. Nuenen 7  –  15
2. Vlissingen 7  –  15
3. Blauw Geel`38 6  –  14
4. Quick 7  –  14
5. Gemert 7  –  13
6. Halsteren 7  –  13
7. vv Gestel 6  –  12
8. DHC 7  –  11
9. IFC 7  –  10
10. DESO 6  –  9
11. EHC 7  –  6
12. Chèvremont 7  –  6
13. RKAVV 7  –  5
14. DOSKO 6  –  3
15. OSS`20 7  –  3
16. Groene Ster 7  –  3
Programma  9 oktober 2016
Chèvremont  –  Quick
EHC  –  Halsteren
Gemert  –  Groene Ster

 

1e  Klasse D
1. vv Schaesberg 5  –  12
2. Wittenhorst 5  –  11
3. sv Meerssen 5  –  10
4. Geldrop 5  –  8
5. rksv Minor 5  –  7
6. Bekkerveld 5  –  7
7. rkvv Volharding 5  –  7
8. Susteren 5  –  6
9. ZSV 5  –  6
10. sv Venray 5  –  6
11. Deurne 5  –  5
12. Someren 5  –  4
13. de Valk 5  –  4
14. SSS`18 5  –  2
Programma  9 oktober 2016
Bekkerveld  –  Susteren
vv Schaeberg  –  sv Venray
SSS`18  –  rksv Minor

 

2e  Klasse  G
1. FC Hoensbroek 5  –  12
2. Caesar 5  –  10
3. Geusselt Sport 5  –  10
4. GSV`28 5  –  10
5. LHC 5  –  9
6. SHH 4  –  8
7. UOW`02 5  –  7
8. Scharn 5  –  7
9. de Ster 4  –  6
10. BSV Limburgia 5  –  5
11. Sporting Heerlen 5  –  5
12. Eijsden 5  –  4
13. RVU 5  –  1
14. Heer 5  –  1
Programma  9 oktober 2016
BSV Limburgia  –  RVU
Heer  –  UOW`02
FC Hoensbroek  –  de Ster
LHC  –  Eijsden
Sporting Heerlen  –  Scharn

 

3e  Klasse  A
1. Sportclub`25 5  –  15
2. SVN 5  –  13
3. Heksenberg 5  –  11
4. Simpelveld 5  –  9
5. SCM 5  –  9
6. Leonidas W 5  –  9
7. Kerkrade West 5  –  8
8. RKVVM 5  –  6
9. VV Hellas 5  –  6
10. BMR 5  –  5
11. Langeberg 5  –  4
12. SVME 5  –  4
13. Voerendaal 5  –  1
14. Schimmert 5  –  0
Programma  9 oktober 2016
vv Hellas  –  Simpelveld
Langeberg  –  SVN
Sportclub`25  –  Heksenberg
Voerendaal  –  Kerkrade West

 

4e Klasse B
1. de Leeuw 5  –  15
2. Rood Groen LVC 5  –  11
3. Passart-VKC 5  –  9
4. Sylvia 5  –  8
5. Zwart Wit`19 5  –  8
6. RKHBS 5  –  8
7. Kakertse Boys 5  –  7
8. Haanrade 5  –  6
9. NEC`92 5  –  6
10. WDZ 5  –  5
11. Weltania 5  –  4
12. Vaesrade  5  –  4
13. Schinveld 5  –  2
14. RKTSV 5  –  1
Programma  9  oktober 2016
Haanrade  –  RKHBS
NEC`92  –  de Leeuw
Schinveld  –  Vaesrade
RKTSV  –  Kakertse Boys
Rood Groen LVC  –  Sylvia
Weltania  –  Passart VKC
Zwart Wit `19  –  WDZ

 

5e  Klasse B
1. Eikenderveld 5  –  12
2. sv Brunssum 5  –  12
3. Amstenrade 5  –  11
4. Abdissenbosch 5  –  11
5. KVC Oranje 5  –  10
6. KCC`13 5  –  10
7. Jabeek 5  –  8
8. Havantia 5  –  6
9. Doenrade 5  –  5
10. RKSVB 5  –  5
11. RKUVC 5  –  4
12. Rimburg 5  –  1
13. Geulsche Boys 5  –  1
14. SVA 5  –  0
Programma 9  oktober 2016
Abdissenbosch  –  Geulsche Boys
Amstenrade  –  sv Brunssum
Havantia  –  Doenrade
Jabeek  –  KCC`13
KVC Oranje  –  SVA
Rimburg  –  Eikenderveld
RKSVB  –  RKUVC
 

Informatie onder voorbehoud van typefouten

Reacties

Cookieinstellingen