Standen en programma Amateurvoetbal Regio Parkstad — 2 oktober 2016

Foto: CC0 Public Domain

Standen en programma amateurvoetbal Regio Parkstad 2 oktober 2016

Hoofdklasse B

Stand:

  1. Nuenen                  6 – 15
  2. Blauw Geel `38    6 – 14
  3. Halsteren              6 – 13
  4. Vlissingen             6 – 12
  5. vv Gestel              6 – 12
  6. DHC                       6 – 11
  7. Quick                    6 – 11
  8. Gemert                 6 – 10
  9. IFC                         6 – 7
  10. DESO                    5 – 6
  11. Chevremont        6 – 6
  12. RKAVV                 6 – 5
  13. DOSKO                5 – 3
  14. OSS`20                6 – 3
  15. EHC                      6 – 3
  16. Groene Ster        6 – 0

Programma:

  • Groene Ster – DOSKO
  • OSS`20 – EHC
  • Vlissingen – Chevremont

1e klasse D

Stand:

  1. vv Schaesberg   4 – 12
  2. Wittenhorst         4 – 10
  3. sv Meerssen       4 – 9
  4. Bekkerveld         4 – 7
  5. sv Venray            4 – 6
  6. Susteren              4 – 5
  7. Geldrop                4 – 5
  8. Minor                    4 – 4
  9. Volharding           4 – 4
  10. de Valk                 4 – 4
  11. Deurne                 4 – 4
  12. Someren             4 – 3
  13. ZSV                      4 – 3
  14. SSS`18                4 – 1

Programma:

  • Rksv Minor – Bekkerveld
  • ZSV – vv Schaesberg

2e klasse G

Stand:

  1. Geusselt Sport      4 – 10
  2. Caesar                    4 – 9
  3. LHC                          4 – 9
  4. FC Hoensbroek      4 – 9
  5. GSV`28                    4 – 7
  6. UOW`02                  4 – 6
  7. SHH                         4 – 5
  8. BSV Limburgia      4 – 4
  9. Eijsden                    4 – 4
  10. Scharn                     4 – 4
  11. Sporting Heerlen   4 – 4
  12. de Ster                     4 – 3
  13. RVU                          4 – 1
  14. Heer                         4 – 1

Programma:

  • Caesar – BSV Limburgia
  • Eijsden – FC Hoensbroek
  • Scharn – LHC
  • UOW`02 – Sporting Heerlen

3e klasse A

Stand:

  1. Sportclub`25       4 – 12
  2. SVN                      4 – 10
  3. Simpelveld          4 – 9
  4. Heksenberg        4 – 8
  5. Kerkrade West   4 – 7
  6. vv Hellas             4 – 6
  7. SCM                     4 – 6
  8. Leonidas W        4 – 6
  9. BMR                     4 – 5
  10. SVME                   4 – 4
  11. Langeberg          4 – 3
  12. RKVVM                4 – 3
  13. Voerendaal         4 – 1
  14. Schimmert         4 – 0

Programma:

  • BMR – Sportclub`25
  • Heksenberg – SVME
  • Kerkrade West – Langeberg
  • Leonidas – Voerendaal
  • Simpelveld – SCM
  • SVN – vv Hellas

4e klasse B

Stand:

  1. de Leeuw                 4 – 12
  2. Rood Groen LVC    4 – 10
  3. Zwart Wit`19           4 – 8
  4. NEC`92                     4 – 6
  5. Haanrade                 4 – 6
  6. Passart-VKC           4 – 6
  7. Sylvia                       4 – 5
  8. RKHBS                     4 – 5
  9. Weltania                   4 – 4
  10. WDZ                          4 – 4
  11. Kakertse Boys        4 – 4
  12. Vaesrade                  4 – 3
  13. Schinveld                 4 – 2
  14. RKTSV                      4 – 0

Programma:

  • Kakertse Boys – NEC`92
  • De Leeuw – Schinveld
  • Passart–VKC – Haanrade
  • RKHBS – Zwart Wit`19
  • Sylvia – Weltania
  • Vaesrade – RKTSV
  • WDZ – Rood Groen LVC

5e klasse B

Stand:

  1. KVC Oranje        4 – 12
  2. Eikenderveld     4 – 10
  3. sv Brunssum     4 – 8
  4. KCC`13                4 – 6
  5. Amstenrade        4 – 6
  6. Abdissenbosch  4 – 6
  7. Jabeek                 4 – 5
  8. Havanti                4 – 5
  9. Doenrade             4 – 4
  10. RKUVC                 4 – 4
  11. RKSVB                 4 – 4
  12. Rimburg               4 – 3
  13. Geulsche Boys  4 – 2
  14. SVA                       4 – 0

Programma:

  • Sv Brunssum – Rimburg
  • Doenrade – Abdissenbosch
  • Eikenderveld – KVC Oranje
  • Geulsche Boys – RKSVB
  • KCC`13 – Havantia
  • SVA – Amstenrade
  • RKUVC – Jabeek

Informatie onder voorbehoud van typefouten

Reacties