Komende weekeinde, de avond vóór de elfde van de elfde, wordt het vasteloavendseizoen in Heële geopend met het carnavalsliedjesfestival 'Aod òp Nuj'. Op een zaterdag dit jaar, de organisatie verwacht dat het daarom extra druk en gezellig wordt.
Tijdens de al weer twaalfde editie van dit officieuze openingsfeest van het Heerlense carnavalsseizoen, dat sinds enkele jaren op het Burgemeester van Grunsvenplein (Schouwburgplein) wordt gevierd, staat weer een groot aantal bekende carnavalsartiesten op het podium.
De entree is zoals altijd voor iedereen gratis.
De duizenden toeschouwers kunnen op 10 november vanaf 18.11 uur het oude carnavalsseizoen komen inruilen voor het nieuwe vasteloavendseizoen.
De presentatoren Lonneke Leenen en Rob Dijcks zullen de volgende artiesten aankondigen, hier genoemd in een willekeurige volgorde:
Traditiegetrouw geeft de Blauw Sjuut om 24.00 uur acte de présence om het nieuwe carnavalsseizoen in te schieten.
Aod òp Nuj opent op zaterdag 10 november om 18.11 uur het plein en niet veel later begint het programma. Het programma eindigt om 01.00 uur, waarna in Café d’r Klinge de afterparty los zal barsten!
Vanaf het trein- en busstation Heerlen-centrum is het nog geen 5 minuten lopen naar het plein. In de directe omgeving van het Burgemeester van Grunsvenplein liggen meerdere parkeergarages en fietsenstalling.
Actuele informatie over Aod òp Nuj en het programma vind je op www.aodopnuj.nl .