Standen en programma amateurvoetbal Regio Parkstad 2 oktober 2016
Hoofdklasse B
Stand:
- Nuenen 6 – 15
- Blauw Geel `38 6 – 14
- Halsteren 6 – 13
- Vlissingen 6 – 12
- vv Gestel 6 – 12
- DHC 6 – 11
- Quick 6 – 11
- Gemert 6 – 10
- IFC 6 – 7
- DESO 5 – 6
- Chevremont 6 – 6
- RKAVV 6 – 5
- DOSKO 5 – 3
- OSS`20 6 – 3
- EHC 6 – 3
- Groene Ster 6 – 0
Programma:
- Groene Ster – DOSKO
- OSS`20 – EHC
- Vlissingen – Chevremont
1e klasse D
Stand:
- vv Schaesberg 4 – 12
- Wittenhorst 4 – 10
- sv Meerssen 4 – 9
- Bekkerveld 4 – 7
- sv Venray 4 – 6
- Susteren 4 – 5
- Geldrop 4 – 5
- Minor 4 – 4
- Volharding 4 – 4
- de Valk 4 – 4
- Deurne 4 – 4
- Someren 4 – 3
- ZSV 4 – 3
- SSS`18 4 – 1
Programma:
- Rksv Minor – Bekkerveld
- ZSV – vv Schaesberg
2e klasse G
Stand:
- Geusselt Sport 4 – 10
- Caesar 4 – 9
- LHC 4 – 9
- FC Hoensbroek 4 – 9
- GSV`28 4 – 7
- UOW`02 4 – 6
- SHH 4 – 5
- BSV Limburgia 4 – 4
- Eijsden 4 – 4
- Scharn 4 – 4
- Sporting Heerlen 4 – 4
- de Ster 4 – 3
- RVU 4 – 1
- Heer 4 – 1
Programma:
- Caesar – BSV Limburgia
- Eijsden – FC Hoensbroek
- Scharn – LHC
- UOW`02 – Sporting Heerlen
3e klasse A
Stand:
- Sportclub`25 4 – 12
- SVN 4 – 10
- Simpelveld 4 – 9
- Heksenberg 4 – 8
- Kerkrade West 4 – 7
- vv Hellas 4 – 6
- SCM 4 – 6
- Leonidas W 4 – 6
- BMR 4 – 5
- SVME 4 – 4
- Langeberg 4 – 3
- RKVVM 4 – 3
- Voerendaal 4 – 1
- Schimmert 4 – 0
Programma:
- BMR – Sportclub`25
- Heksenberg – SVME
- Kerkrade West – Langeberg
- Leonidas – Voerendaal
- Simpelveld – SCM
- SVN – vv Hellas
4e klasse B
Stand:
- de Leeuw 4 – 12
- Rood Groen LVC 4 – 10
- Zwart Wit`19 4 – 8
- NEC`92 4 – 6
- Haanrade 4 – 6
- Passart-VKC 4 – 6
- Sylvia 4 – 5
- RKHBS 4 – 5
- Weltania 4 – 4
- WDZ 4 – 4
- Kakertse Boys 4 – 4
- Vaesrade 4 – 3
- Schinveld 4 – 2
- RKTSV 4 – 0
Programma:
- Kakertse Boys – NEC`92
- De Leeuw – Schinveld
- Passart–VKC – Haanrade
- RKHBS – Zwart Wit`19
- Sylvia – Weltania
- Vaesrade – RKTSV
- WDZ – Rood Groen LVC
5e klasse B
Stand:
- KVC Oranje 4 – 12
- Eikenderveld 4 – 10
- sv Brunssum 4 – 8
- KCC`13 4 – 6
- Amstenrade 4 – 6
- Abdissenbosch 4 – 6
- Jabeek 4 – 5
- Havanti 4 – 5
- Doenrade 4 – 4
- RKUVC 4 – 4
- RKSVB 4 – 4
- Rimburg 4 – 3
- Geulsche Boys 4 – 2
- SVA 4 – 0
Programma:
- Sv Brunssum – Rimburg
- Doenrade – Abdissenbosch
- Eikenderveld – KVC Oranje
- Geulsche Boys – RKSVB
- KCC`13 – Havantia
- SVA – Amstenrade
- RKUVC – Jabeek